Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2016 » Март » 25

Районна спартакіада школярів

Напередодні проведення фінальних змагань із баскетболу на базі навчальних закладів Зеленівської ЗОШ, НВК «Єлисеївська ЗОШ    І-ІІІ ст. - ДНЗ», ЗОШ № 2 м. Приморська, СЗОШ № 1 м.Приморська відбулися зональні змагання серед дівчат та хлопців з баскетболу. У фінал серед дівчат вийшли команди Орлівської ЗОШ, Зеленівської ЗОШ, Інзівської ЗОШ, Єлисеївської ЗОШ.

Серед хлопців переможцями зональних змагань стали команди Зеленівської ЗОШ, Маринівської БЗОШ, СЗОШ № 1, Єлисеївської ЗОШ.

На базі СЗОШ № 1 та ЗОШ № 2 м. Приморська відбулися фінальні змагання з баскетболу в залік районної спартакіади школярів.

Переможцями у фінальних змаганнях серед дівчат стала команда Зеленівської ЗОШ, 2 місце посіла команда Орлівської ЗОШ, 3 місце - команда Інзівської ЗОШ.

Серед хлопців переможцем стала команда СЗОШ № 1, 2 місце - у команди Зеленівської ЗОШ, ... Читать дальше »

Просмотров: 533 | Добавил: fizra | Дата: 25.03.2016