Главная » 2016 » Февраль » 22 » Районні змагання з волейболу
11:17
Районні змагання з волейболу

Змагання відбулись

Незважаючи на те, що в навчальних закладах району заняття було перенесено у зв’язку із захворюваністю, змагання з волейболу в залік районної спартакіади школярів усе ж таки відбулись.

На базі навчальних закладів Юр’ївської БЗОШ, Коларівської ЗОШ, ЗОШ № 2 м. Приморська, Новоолексіївської ЗОШ відбулися зональні змагання серед дівчат та хлопців з волейболу. У фінал серед хлопців вийшли команди Партизанської ЗОШ, Юр’ївської БЗОШ, Маринівської БЗОШ, Єлизаветіської ЗОШ, серед дівчат переможцями в зональних змаганнях стали команди Юр’ївської БЗОШ, Преславської БЗОШ, Інзівської ЗОШ, Коларівської ЗОШ. 19.02.2016 року проводилися фінальні змагання: серед дівчат - на базі ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів м. Приморська, серед хлопців - на базі Приморської ДЮСШ. Переможцями у фінальних змаганнях серед дівчат стала команда Юр’ївської БЗОШ, 2 місце посіла команда Інзівської ЗОШ, 3 місце - команда Преславської БЗОШ.

Серед хлопців також переможцем стала команда Юр’ївської БЗОШ, 2 місце - у команди Єлизаветівської ЗОШ, 3 місце - у команди Партизанської ЗОШ. Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти.

Висловлюємо подяку організаторам, суддям, учасникам за участь та проведення змагань на високому професійному рівні.

Просмотров: 559 | Добавил: fizra | Рейтинг: 0.0/0